Podpisanie umowy patronackiej z Politechniką Świętokrzyską

Miło nam poinformować, że w tym roku Prywatne Technikum AWANS w Pińczowie podpisało umowę patronacką z Politechniką Świętokrzyską w Kielcach.

W tym roku szkolnym po raz pierwszy utworzyliśmy nowy kierunek kształcenia TECHNIK PROGRAMISTA.

Klasa I liczy obecnie 25 uczniów.

Dzięki nawiązaniu bliskiej współpracy z Politechniką Świętokrzyską w Kielcach niewątpliwie uda nam się podjąć wspólne działania zmierzające do profesjonalnego kształcenia wysoko wyspecjalizowanych kadr w obszarze teleinformatyki.

Realizacja postanowień umowy ułatwi naszym uczniom dostęp do innowacyjnych rozwiązań technologicznych, warsztatów szkoleniowych, których zastosowanie wzmocni szanse naszych uczniów na konkurencyjnym rynku pracy w przyszłości.

W przyszłym roku szkolnym 2024/2025 zapraszamy wszystkich chętnych do nauki w Prywatnym Technikum AWANS w Pińczowie na kierunkach Technik Informatyk i Technik Programista.

Inne artykuły

26 października 2023

„Co wiemy, to mała kropelka, czego nie wiemy, to wielki ocean” Tymi słowami wielkiego naukowca, jakim niewątpliwie był Isaak Newton, w imieniu Grona Pedagogiczego, Wychowawców, Dyrekcji Szkoły, Pracowników Szkoły, witamy Was w społeczności uczniów Szkół AWANS w Pińczowie. Każdy dzień spędzony z Nami będzie dla Was interesującą podróżą, podczas której poznacie nowe wiadomości, ciekawe postacie, […]

19 października 2023

MOTTO KONKURSU: „Miarą człowieczeństwa jest Jego stosunek do zwierząt” Wszyscy kochamy zwierzaki, które są naszych małymi, domowymi przyjaciółmi, dzielą z Nami radości i troski dnia codziennego. Konkurs skierowany jest do wszystkich miłośników zwierzaków, czy to tych małych czy też dużych, gdyż naszym głównym celem jest zmobilizowanie do wspólnej pracy całe rodziny czy też grypy osób. […]

14 października 2023

14. października jak co roku obchodzimy Dzień Nauczyciela. Dzień 14 października upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława II Augusta Poniatowskiego i zrealizowana przez Sejm Rozbiorowy. Dzień Nauczyciela ma swoje początki w 1957r. i od tamtego momentu uznaje się ten dzień jako święto wszystkich pracowników oświaty. A czy wiesz, […]