Podpisanie umowy patronackiej z Politechniką Świętokrzyską

Miło nam poinformować, że w tym roku Prywatne Technikum AWANS w Pińczowie podpisało umowę patronacką z Politechniką Świętokrzyską w Kielcach.

W tym roku szkolnym po raz pierwszy utworzyliśmy nowy kierunek kształcenia TECHNIK PROGRAMISTA.

Klasa I liczy obecnie 25 uczniów.

Dzięki nawiązaniu bliskiej współpracy z Politechniką Świętokrzyską w Kielcach niewątpliwie uda nam się podjąć wspólne działania zmierzające do profesjonalnego kształcenia wysoko wyspecjalizowanych kadr w obszarze teleinformatyki.

Realizacja postanowień umowy ułatwi naszym uczniom dostęp do innowacyjnych rozwiązań technologicznych, warsztatów szkoleniowych, których zastosowanie wzmocni szanse naszych uczniów na konkurencyjnym rynku pracy w przyszłości.

W przyszłym roku szkolnym 2024/2025 zapraszamy wszystkich chętnych do nauki w Prywatnym Technikum AWANS w Pińczowie na kierunkach Technik Informatyk i Technik Programista.

Inne artykuły

15 maja 2024

15 maja, w Dzień Plastyki, nasze szkoły w Awans w Pińczowie obchodzą wyjątkowe święto sztuki i kreatywności. Jest to czas, w którym uczniowie odkrywają swoje talenty plastyczne. Wyrażają także swoje pasje poprzez malowanie, rzeźbienie, czy też inne formy twórczości. W tym roku postanowiliśmy oddać hołd tradycji oraz współczesnej sztuce, decydując się na malowanie obrazów farbami […]

14 maja 2024

ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Dni Otwarte do Prywatnego Technikum Awans w Pińczowie oraz Prywatnej Branżowej Szkoły I Stopnia Awans w Pińczowie, które odbędą się 21 maja 2024 roku w godzinach 10:00 – 18:00. To wyjątkowa okazja, aby poznać naszą szkołę. A także dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas kierunkach […]

12 maja 2024

Obchody 89. rocznicy śmierci Marszałka Józefa Piłsudskiego w Pińczowie 12 maja 2024 roku, w malowniczym Pińczowie, mieszkańcy oraz goście uczestniczyli w uroczystych obchodach upamiętniających życie i działalność Marszałka Józefa Piłsudskiego. To ważne wydarzenie z okazji 89. rocznicy jego śmierci przypominało o dziedzictwie, odwadze i poświęceniu, które Piłsudski wniósł dla niepodległej Polski. W tym szczególnym dniu, […]