Koło wokalne

Jeśli Twoją pasją jest śpiew dołącz do naszego koła wokalnego. Na spotkaniach koła będziesz mógł ćwiczyć prawidłowe oddychanie przeponą, czy ćwiczyć dykcję, intonację dźwięku. Uczestnictwo w kole wokalnym to także nauka współdziałania w grupie i doboru właściwego repertuaru do całego zespołu. Będziesz mógł także rozpocząć występy wokalne na różnych uroczystościach i akadamiach.

Spotkania koła odbywają się:

Koło taneczne

Lubisz tańczyć lub chcesz rozpocząć swoją przygodę z tańcem? Zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniach koła tanecznego, gdzie uczymy się choreografii układów tanecznych, tańców standardowych i latynoamerykańskich. Na spotkaniach koła uczestnicy rozwijają swoje zainteresowanie, doskonalą poczucie rytmu i słuchu. Jest to wspaniała forma aktywności pozaszkolnej. Dzięki dołączeniu do koła tanecznego uczestnicy mogą występować na szkolnych akademiach i brać udział w konkursach tanecznych.

Spotkania koła odbywają się:

Koło aktorskie

Chcesz wcielać się w różne role aktorskie i występować przed publicznością? Uczestnictwo w spotkaniach koła aktorskiego pozwoli Ci na rozwijanie swojej pasji. Wraz z innymi uczestnikami będziesz mógł szkolić dykcję, sposób poruszania się. Spotkania pozwolą też ćwiczyć opanowywanie tremy i obawy przed publicznymi wystąpieniami. Teatr to doskonała forma rozrywki, gdzie stale można podejmować nowe wyzwania.

Spotkania koła odbywają się:

Koło dziennikarskie

Koło dziennikarskie to miejsce dla wszystkich, którzy dobrze czują się z piórem w ręku i lubią spotkania z innymi ludźmi. Na zajęciach koła uczestnicy poznają techniki zbierania i publikowania informacji, zapoznają się ze specyfikacją pracy dziennikarza, doskonalą umiejętność posługiwania się językiem.

Spotkania koła odbywają się:

Koło wolontariatu

Nasze koło wolontariatu zostało stworzone z myślą o świadomym i dobrowolnym działaniu na rzecz innych, niesieniu pomocy.  Tutaj angażujemy uczniów, uczymy jak reagować na potrzebę pomocy, bycia otwartym i wrażliwym na potrzeby innych, bycia bezinteresownym i wrażliwym. Naszym zadaniem jest pomagać najbardziej potrzebującym, reagować na potrzeby, inicjować działania organizacyjne w szkole, wspomagać i organizować różnego typu inicjatywy charytatywne i kulturalne.

Spotkania koła odbywają się:

Sekcje sportowe

Twoją pasją jest sport? Chcesz rozwijać umiejętności gry w koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną, a może wiele innych sportów? W naszej sekcji sportowej, każdy chętny, który chcę poprawić swoją aktywność fizyczną, brać czynnie udział w życiu sportowym szkoły może to zrobić. Tutaj rozwijamy umiejętności gry zespołowej, radzenia sobie ze stresem, a także skupienia się. Dodatkowe zajęcia sportowe to możliwość poznania różnego rodzaju aktywności i spędzenie w ciekawy sposób wolnego czasu.

Spotkania koła odbywają się: