Dni otwarte Szkół Awans w Pińczowie


ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE!

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Dni Otwarte do Prywatnego Technikum Awans w Pińczowie oraz Prywatnej Branżowej Szkoły I Stopnia Awans w Pińczowie, które odbędą się 21 maja 2024 roku w godzinach 10:00 – 18:00.

To wyjątkowa okazja, aby poznać naszą szkołę. A także dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas kierunkach nauczania. Podczas Dni Otwartych będziesz miał możliwość:

  • Poznania naszej kadry pedagogicznej, która jest doświadczona i zaangażowana w edukację uczniów.
  • Zwiedzenia naszych nowoczesnych i dobrze wyposażonych pracowni, które stwarzają doskonałe warunki do nauki praktycznych umiejętności.
  • Zapoznania się z bogatą ofertą zajęć dodatkowych i kół zainteresowań, które wspierają rozwój pasji i zainteresowań uczniów.
  • Zdobycia informacji na temat procesu rekrutacyjnego oraz warunków przyjęcia do naszych szkół.
  • Skorzystania z możliwości spotkania z naszymi obecnymi uczniami i dowiedzenia się, jak wygląda życie szkolne w Prywatnym Technikum Awans i Prywatnej Branżowej Szkole I Stopnia Awans.

Nie przegap okazji, aby dołączyć do naszego zespołu. Rozpocznij swoją edukacyjną przygodę w naszej szkole. Czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami!

Miejsce: Prywatne Technikum Awans w Pińczowie oraz Prywatna Branżowa Szkoła I Stopnia Awans w Pińczowie Data: 21 maja 2024 Godzina: 10:00 – 18:00

Zapraszamy serdecznie!

Inne artykuły

15 maja 2024

15 maja, w Dzień Plastyki, nasze szkoły w Awans w Pińczowie obchodzą wyjątkowe święto sztuki i kreatywności. Jest to czas, w którym uczniowie odkrywają swoje talenty plastyczne. Wyrażają także swoje pasje poprzez malowanie, rzeźbienie, czy też inne formy twórczości. W tym roku postanowiliśmy oddać hołd tradycji oraz współczesnej sztuce, decydując się na malowanie obrazów farbami […]

14 maja 2024

ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Dni Otwarte do Prywatnego Technikum Awans w Pińczowie oraz Prywatnej Branżowej Szkoły I Stopnia Awans w Pińczowie, które odbędą się 21 maja 2024 roku w godzinach 10:00 – 18:00. To wyjątkowa okazja, aby poznać naszą szkołę. A także dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas kierunkach […]

12 maja 2024

Obchody 89. rocznicy śmierci Marszałka Józefa Piłsudskiego w Pińczowie 12 maja 2024 roku, w malowniczym Pińczowie, mieszkańcy oraz goście uczestniczyli w uroczystych obchodach upamiętniających życie i działalność Marszałka Józefa Piłsudskiego. To ważne wydarzenie z okazji 89. rocznicy jego śmierci przypominało o dziedzictwie, odwadze i poświęceniu, które Piłsudski wniósł dla niepodległej Polski. W tym szczególnym dniu, […]