Dzień Plastyki w Szkołach Awans w Pińczowie

15 maja, w Dzień Plastyki, nasze szkoły w Awans w Pińczowie obchodzą wyjątkowe święto sztuki i kreatywności. Jest to czas, w którym uczniowie odkrywają swoje talenty plastyczne. Wyrażają także swoje pasje poprzez malowanie, rzeźbienie, czy też inne formy twórczości.

W tym roku postanowiliśmy oddać hołd tradycji oraz współczesnej sztuce, decydując się na malowanie obrazów farbami olejnymi. Ta technika malarska nie tylko pozwala nam na swobodne wyrażanie naszych emocji, ale także daje możliwość eksperymentowania z różnorodnymi technikami i efektami.

Od samego rana szkoła tętniła życiem. Uczniowie ze wszystkich klas z zapartym tchem oddawali się procesowi tworzenia, wspierając się nawzajem i dzieląc się swoimi pomysłami. Niezależnie od poziomu zaawansowania czy doświadczenia, każdy miał szansę wyrazić siebie i swoje myśli na płótnie.

Malując, podróżowaliśmy przez świat fantazji i marzeń. Niektórzy z nas odkryli w sobie nowe techniki. Inni zaś pogłębili swoją wiedzę i umiejętności. Było to nie tylko czasem kreatywnego wyrazu, ale także okazją do nauki i rozwoju artystycznego.

To była niezwykła okazja, by podzielić się naszą pasją i pokazać, jak wiele możemy osiągnąć poprzez sztukę.

Dzień Plastyki w naszych szkołach to nie tylko okazja do tworzenia dzieł sztuki. To także czas budowania więzi i wspólnego działania. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i zainspirowani tym, co udało nam się stworzyć. Ale to dopiero początek naszej artystycznej podróży. Dzień Plastyki przypomina nam, że sztuka jest wszędzie wokół nas i że każdy z nas może być artystą, jeśli tylko odważy się wyrazić swoją wyjątkowość i kreatywność.

Wspólna praca nad projektami artystycznymi wzmacnia naszą społeczność i uczy nas, jak ważna jest otwartość na różnorodność oraz szacunek dla pracy i wysiłku każdego z nas.

Inne artykuły

15 maja 2024

15 maja, w Dzień Plastyki, nasze szkoły w Awans w Pińczowie obchodzą wyjątkowe święto sztuki i kreatywności. Jest to czas, w którym uczniowie odkrywają swoje talenty plastyczne. Wyrażają także swoje pasje poprzez malowanie, rzeźbienie, czy też inne formy twórczości. W tym roku postanowiliśmy oddać hołd tradycji oraz współczesnej sztuce, decydując się na malowanie obrazów farbami […]

14 maja 2024

ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Dni Otwarte do Prywatnego Technikum Awans w Pińczowie oraz Prywatnej Branżowej Szkoły I Stopnia Awans w Pińczowie, które odbędą się 21 maja 2024 roku w godzinach 10:00 – 18:00. To wyjątkowa okazja, aby poznać naszą szkołę. A także dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas kierunkach […]

12 maja 2024

Obchody 89. rocznicy śmierci Marszałka Józefa Piłsudskiego w Pińczowie 12 maja 2024 roku, w malowniczym Pińczowie, mieszkańcy oraz goście uczestniczyli w uroczystych obchodach upamiętniających życie i działalność Marszałka Józefa Piłsudskiego. To ważne wydarzenie z okazji 89. rocznicy jego śmierci przypominało o dziedzictwie, odwadze i poświęceniu, które Piłsudski wniósł dla niepodległej Polski. W tym szczególnym dniu, […]