Halloween


Halloween w Pińczowskim Awansie!

Tego dnia w naszej szkole AWANS uczniowie mieli okazję spróbować przepysznej, dyniowej zupy. Zobaczcie kilka zdjęć uchwyconych podczas dnia Halloween w szkole AWANS w Pińczowie.Jak widać po zdjęciach, atmosfera była niezwykle przyjazna i rodzinna. Uśmiechy towarzyszyły zarówno uczniom jak i opiekunom. Dodatkowo delektowanie się zupką dyniową było uświetnione przepięknymi malowidłami naszych uczniów. Dziękujemy Wam serdecznie za miło spędzony dzień Halloween!

Inne artykuły

15 grudnia 2023

W dniu 15.12.2023r. w szkole AWANS w Pińczowie zorganizowaliśmy naszym uczniom Wigilię. W tym dniu można było spróbować przepysznego barszczyku z uszkami, słodkiego ciasta, śledzika, galaretki drobiowej i owoców. Piękna jest radość w Święta, ciepłe są myśli o bliskich. Niech pokój, miłość i szczęście otoczą dzisiaj nas wszystkich! Wesołych Świąt!

06 grudnia 2023

Naszą Szkołę też odwiedził Mikołaj Pędzą sanie z reniferem Mikołaj jest czarodziejem Wór prezentów zawsze ma No i śmieje się ha! ha! Bo w ten wieczór kolorowy Każdy humor ma balowy I nikt już nie smuci się Mamy taki jeden dzień! Dzień Mikołaja w AWANSIE obchodzili WSZYSCY. Każdy z uczniów dostał od Mikołaja prezent niespodziankę.

26 listopada 2023

W czwartek w AWANSIE zorganizowaliśmy dzień wróżb i zabaw andrzejkowych. Każdy chętny uczestnik mógł spróbować swojego szczęścia losując ciasteczko z wróżbą. Oprócz tego można było wylosować „zawód” przyszłości, szczęśliwą liczbę oraz poznać znaczenie swojego ulubionego koloru. Obejrzyjcie naszą fotorelację z tego dnia.