Cyberbezpieczeństwo


W dniach 10.10, 17.10, 24.10, 31.10.2023r. w szkole AWANS w Pińczowie odbyły się zajęcia dotyczące CYBERBEZPIECZEŃSTWA.

Zobaczcie zdjęcia naszych uczniów z tych dni na temat CYBERBEZPIECZEŃSTWA. Cykl wykładów został zorganizowany przez Politechnikę Świętokrzyską. Nasi uczniowie podczas tych wykładów dowiedzieli się o tym, jak zachować bezpieczeństwo korzystając z Internetu. Poza co tygodniowymi spotkanami wszyscy uczestnicy spotkań mieli możliwość udziału w bezpłatnym kursie: Wprowadzenie do Cyberbezpieczeństwa udostępnianym przez Cisco Networking Academy.


Inne artykuły

15 grudnia 2023

W dniu 15.12.2023r. w szkole AWANS w Pińczowie zorganizowaliśmy naszym uczniom Wigilię. W tym dniu można było spróbować przepysznego barszczyku z uszkami, słodkiego ciasta, śledzika, galaretki drobiowej i owoców. Piękna jest radość w Święta, ciepłe są myśli o bliskich. Niech pokój, miłość i szczęście otoczą dzisiaj nas wszystkich! Wesołych Świąt!

06 grudnia 2023

Naszą Szkołę też odwiedził Mikołaj Pędzą sanie z reniferem Mikołaj jest czarodziejem Wór prezentów zawsze ma No i śmieje się ha! ha! Bo w ten wieczór kolorowy Każdy humor ma balowy I nikt już nie smuci się Mamy taki jeden dzień! Dzień Mikołaja w AWANSIE obchodzili WSZYSCY. Każdy z uczniów dostał od Mikołaja prezent niespodziankę.

26 listopada 2023

W czwartek w AWANSIE zorganizowaliśmy dzień wróżb i zabaw andrzejkowych. Każdy chętny uczestnik mógł spróbować swojego szczęścia losując ciasteczko z wróżbą. Oprócz tego można było wylosować „zawód” przyszłości, szczęśliwą liczbę oraz poznać znaczenie swojego ulubionego koloru. Obejrzyjcie naszą fotorelację z tego dnia.