Zajęcia plastyczne w terenie

Korzystając z błogiego ciepła wiosennego dnia, Pani Elżbieta Kowal-Bonek, pełna kreatywności i pasji do edukacji, postanowiła wykorzystać przyrodę jako inspirację i organizuje zajęcia plenerowe dla naszych uczniów.

Wdzięczny park, otoczony soczystą zielenią i rozkwitającymi kwiatami, stał się doskonałym miejscem do odkrywania i nauki.

Z radością obserwujemy, jak nasi uczniowie w pełni angażują się w zajęcia na świeżym powietrzu. Ich oczy świecą entuzjazmem, gdy eksplorują otaczającą przyrodę. Uczą się zarówno poprzez doświadczenie, jak i obserwację. Zajęcia te nie tylko poszerzają ich wiedzę, ale także rozwijają zrozumienie i szacunek dla natury.

Widząc uśmiechy na twarzach naszych uczniów, możemy być pewni, że organizacja zajęć w plenerze była strzałem w dziesiątkę. To nie tylko lekcja, ale również przygoda, która pozostawi niezapomniane wspomnienia i pobudzi ciekawość oraz kreatywność naszych uczniów.

Dziękujemy Pani Elżbiecie Kowal-Bonek za jej innowacyjne podejście do edukacji i zaangażowanie w rozwijanie potencjału naszych uczniów. Jej determinacja i pasja są nieocenione, a efekty jej pracy widoczne są w każdym uśmiechu i zainteresowaniu naszych uczniów podczas zajęć plenerowych.

Inne artykuły

15 maja 2024

15 maja, w Dzień Plastyki, nasze szkoły w Awans w Pińczowie obchodzą wyjątkowe święto sztuki i kreatywności. Jest to czas, w którym uczniowie odkrywają swoje talenty plastyczne. Wyrażają także swoje pasje poprzez malowanie, rzeźbienie, czy też inne formy twórczości. W tym roku postanowiliśmy oddać hołd tradycji oraz współczesnej sztuce, decydując się na malowanie obrazów farbami […]

14 maja 2024

ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Dni Otwarte do Prywatnego Technikum Awans w Pińczowie oraz Prywatnej Branżowej Szkoły I Stopnia Awans w Pińczowie, które odbędą się 21 maja 2024 roku w godzinach 10:00 – 18:00. To wyjątkowa okazja, aby poznać naszą szkołę. A także dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas kierunkach […]

12 maja 2024

Obchody 89. rocznicy śmierci Marszałka Józefa Piłsudskiego w Pińczowie 12 maja 2024 roku, w malowniczym Pińczowie, mieszkańcy oraz goście uczestniczyli w uroczystych obchodach upamiętniających życie i działalność Marszałka Józefa Piłsudskiego. To ważne wydarzenie z okazji 89. rocznicy jego śmierci przypominało o dziedzictwie, odwadze i poświęceniu, które Piłsudski wniósł dla niepodległej Polski. W tym szczególnym dniu, […]