Europejski Dzień Śniadania


Witajcie Kochani!

Dziś w naszej szkole Awans w Pińczowie mieliśmy wyjątkową okazję uczcić Europejski Dzień Śniadania! W ramach tego nietypowego dnia postanowiliśmy zaserwować naszym uczniom coś wyjątkowego, coś, co na pewno wprowadziło odrobinę odmienności do porannej rutyny.

Z dumą prezentujemy nasze szkolne śniadanie, które cieszyło się ogromnym powodzeniem! Na stołach królowały zapiekanki z jajkiem – pyszne, sycące i pełne zdrowych składników, idealne na początek dnia pełnego nauki i zabawy. Ale to nie koniec naszej kulinarnej podróży przez smaki – nie mogło zabraknąć również kanapek z czekoladą, które rozpieszczały nasze podniebienia słodyczą i energią na cały dzień!

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w tej wyjątkowej uroczystości! Wasz uśmiech i zadowolenie to dla nas najlepsza nagroda za trud włożony w przygotowanie tego wyjątkowego śniadania.

Mamy nadzieję, że to śniadanie było dla Was nie tylko pyszne, ale także inspirujące. Pamiętajcie, że dbanie o zdrowe nawyki żywieniowe to klucz do pełnego energii i sukcesu każdego dnia!

Do zobaczenia na kolejnych kulinarnej przygodzie!

Inne artykuły

15 maja 2024

15 maja, w Dzień Plastyki, nasze szkoły w Awans w Pińczowie obchodzą wyjątkowe święto sztuki i kreatywności. Jest to czas, w którym uczniowie odkrywają swoje talenty plastyczne. Wyrażają także swoje pasje poprzez malowanie, rzeźbienie, czy też inne formy twórczości. W tym roku postanowiliśmy oddać hołd tradycji oraz współczesnej sztuce, decydując się na malowanie obrazów farbami […]

14 maja 2024

ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Dni Otwarte do Prywatnego Technikum Awans w Pińczowie oraz Prywatnej Branżowej Szkoły I Stopnia Awans w Pińczowie, które odbędą się 21 maja 2024 roku w godzinach 10:00 – 18:00. To wyjątkowa okazja, aby poznać naszą szkołę. A także dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas kierunkach […]

12 maja 2024

Obchody 89. rocznicy śmierci Marszałka Józefa Piłsudskiego w Pińczowie 12 maja 2024 roku, w malowniczym Pińczowie, mieszkańcy oraz goście uczestniczyli w uroczystych obchodach upamiętniających życie i działalność Marszałka Józefa Piłsudskiego. To ważne wydarzenie z okazji 89. rocznicy jego śmierci przypominało o dziedzictwie, odwadze i poświęceniu, które Piłsudski wniósł dla niepodległej Polski. W tym szczególnym dniu, […]