Witamy w nowym roku szkolnym 2022/2023

Prezentujemy Wam galerię z rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2022/2023 😊

Dla uczniów klas pierwszych jest to początek przygody z naszą szkołą 🤩

Uczniowie klas starszych mogli znów spotkać się ze swoimi kolegami i naszą wspaniałą kadrą 😁

Wszystkim bez wyjątku życzymy aby rozpoczynający się rok szkolny przyniósł liczne sukcesy i aby nauka w naszej szkole stała się inspiracją na dalszą drogę życia ❤️

Inne artykuły

23 marca 2023

W dniu 17 marca spędziliśmy wspaniały dzień na Wojskowych Targach Służby i Pracy w Pińczowie, gdzie mieliśmy okazję obejrzeć najnowocześniejszy sprzęt wojskowy, zapoznać się z ofertą Akademii Wojskowych z całego kraju. Nasi uczniowie wszystko z ciekawością oglądali, mieli możliwość usiąść za sterami czołgu, wozów bojowych czy postrzelać do celu z broni pneumatycznej. Na koniec wszyscy […]

21 marca 2023

Dzisiejszego dnia powitaliśmy nieśmiałą Wiosnę poprzez wesołe zabawy sportowe, konkursy i wspólne grilowanie nad pińczowskim zalewem w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Brzydka pogoda nie popsuła nam wspaniałej zabawy i dobrego humoru