Witamy w nowym roku szkolnym 2022/2023

Prezentujemy Wam galerię z rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2022/2023 😊

Dla uczniów klas pierwszych jest to początek przygody z naszą szkołą 🤩

Uczniowie klas starszych mogli znów spotkać się ze swoimi kolegami i naszą wspaniałą kadrą 😁

Wszystkim bez wyjątku życzymy aby rozpoczynający się rok szkolny przyniósł liczne sukcesy i aby nauka w naszej szkole stała się inspiracją na dalszą drogę życia ❤️

Inne artykuły

02 grudnia 2022

W szkole „AWANS” w Pińczowie trwa modernizacja i doposażanie w pomoce naukowe klasopracowni nr 11. Pojawiła się nowa biała tablica oraz szklana gablota z akcesoriami do zajęć z logistyki.

01 grudnia 2022

Na kierunkach Technik Logistyk i Technik Informatyk nasi uczniowie zdobywają wiedzę, która pozwoli im odnieść sukces w życiu zawodowym Naukę ułatwia nowoczesne wyposażenie, które stale uzupełniamy aby zapewnić jak najlepsze warunki do rozwoju

28 listopada 2022

Projektować można również makijaże ! Podczas ostatnich zajęć z wizażu uczestniczki tworzyły makijaże na kartach zwanych Face Charts. Takie projektowanie nie tylko służy do zapisania pomysłu na makijaż, ale pobudza wyobraźnię i jest ciekawą zabawą w dobieranie kolorów. A potem było wiele przyjemności z wykonywania makijaży ….