Świętokrzyska Giełda Szkół Ponadpodstawowych w Jędrzjowie

W dniu 29 marca Szkoła AWANS wzięła czynny udział w Świętokrzyskiej Giełdzie Szkół Ponadpodstawowych w Jędrzejowie przedstawiając ofertę edukacyjną na przyszły rok szkolny.

Beneficjenci odwiedzający nasze stoisko otrzymali wszystkie szczegółowe informacje o naszej szkole w formie ulotek, multimedialnej prezentacji oraz udzielanych na żywo informacji przez dyrektora i pedagoga szkolnego.

Dużym zainteresowaniem i atrakcją dla młodzieży była uruchomiona drukarka 3D i powstające na miejscu projekty.

Inne artykuły

15 maja 2024

15 maja, w Dzień Plastyki, nasze szkoły w Awans w Pińczowie obchodzą wyjątkowe święto sztuki i kreatywności. Jest to czas, w którym uczniowie odkrywają swoje talenty plastyczne. Wyrażają także swoje pasje poprzez malowanie, rzeźbienie, czy też inne formy twórczości. W tym roku postanowiliśmy oddać hołd tradycji oraz współczesnej sztuce, decydując się na malowanie obrazów farbami […]

14 maja 2024

ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Dni Otwarte do Prywatnego Technikum Awans w Pińczowie oraz Prywatnej Branżowej Szkoły I Stopnia Awans w Pińczowie, które odbędą się 21 maja 2024 roku w godzinach 10:00 – 18:00. To wyjątkowa okazja, aby poznać naszą szkołę. A także dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas kierunkach […]

12 maja 2024

Obchody 89. rocznicy śmierci Marszałka Józefa Piłsudskiego w Pińczowie 12 maja 2024 roku, w malowniczym Pińczowie, mieszkańcy oraz goście uczestniczyli w uroczystych obchodach upamiętniających życie i działalność Marszałka Józefa Piłsudskiego. To ważne wydarzenie z okazji 89. rocznicy jego śmierci przypominało o dziedzictwie, odwadze i poświęceniu, które Piłsudski wniósł dla niepodległej Polski. W tym szczególnym dniu, […]