Jarmark Wielkanocny w Pińczowie

W słoneczną niedzielę, 24 marca 2024 roku, Park Miejski w Pińczowie zamienił się w kolorowy plac zabaw pełen świątecznej atmosfery. Dyrekcja Szkół Awans w Pińczowie wraz z entuzjastycznymi uczniami wzięła udział w Jarmarku Wielkanocnym, który przyciągnął tłumy mieszkańców i turystów.

Stoisko Szkół Awans, pełne uśmiechniętych twarzy i aromatycznych zapachów, szybko stało się centrum uwagi na festiwalu. Wszyscy odwiedzający mieli okazję delektować się wytrawnymi smakami i słodkościami, które były rozdawane bezpłatnie. Pyszne przysmaki, przygotowane przez uczniów i opiekunów, zaspokajały nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia.

Jednak Jarmark Wielkanocny nie był tylko okazją do delektowania się wybornymi potrawami. Wszystkie atrakcje miały głębszy cel – zapoznanie mieszkańców Pińczowa z bogatą ofertą edukacyjną Szkół Awans. Dyrekcja i uczniowie chętnie prezentowali swoje osiągnięcia oraz przedstawiali różnorodne kursy i programy nauczania, które przygotują młodych ludzi do przyszłości.

Atmosfera Jarmarku była niewątpliwie pełna radości i entuzjazmu. Spotkania z lokalną społecznością, wspólne rozmowy przy stoisku Szkół Awans oraz możliwość degustacji pysznych potraw stworzyły niezapomnianą okazję do integracji i promocji edukacji.

Dla uczniów Szkół Awans było to także doskonałe doświadczenie praktyczne, które pozwoliło im rozwijać umiejętności interpersonalne, kreatywność oraz odpowiedzialność społeczną.

Jarmark Wielkanocny w Parku Miejskim w Pińczowie, z udziałem Szkół Awans, nie tylko dostarczył niezapomnianych wrażeń wszystkim uczestnikom, ale również skutecznie promował wartość edukacji i współpracy z lokalną społecznością. To wydarzenie, pełne radości i pozytywnej energii, pozostawiło trwałe wrażenie zarówno na mieszkańcach, jak i organizatorach.

Inne artykuły

15 maja 2024

15 maja, w Dzień Plastyki, nasze szkoły w Awans w Pińczowie obchodzą wyjątkowe święto sztuki i kreatywności. Jest to czas, w którym uczniowie odkrywają swoje talenty plastyczne. Wyrażają także swoje pasje poprzez malowanie, rzeźbienie, czy też inne formy twórczości. W tym roku postanowiliśmy oddać hołd tradycji oraz współczesnej sztuce, decydując się na malowanie obrazów farbami […]

14 maja 2024

ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Dni Otwarte do Prywatnego Technikum Awans w Pińczowie oraz Prywatnej Branżowej Szkoły I Stopnia Awans w Pińczowie, które odbędą się 21 maja 2024 roku w godzinach 10:00 – 18:00. To wyjątkowa okazja, aby poznać naszą szkołę. A także dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas kierunkach […]

12 maja 2024

Obchody 89. rocznicy śmierci Marszałka Józefa Piłsudskiego w Pińczowie 12 maja 2024 roku, w malowniczym Pińczowie, mieszkańcy oraz goście uczestniczyli w uroczystych obchodach upamiętniających życie i działalność Marszałka Józefa Piłsudskiego. To ważne wydarzenie z okazji 89. rocznicy jego śmierci przypominało o dziedzictwie, odwadze i poświęceniu, które Piłsudski wniósł dla niepodległej Polski. W tym szczególnym dniu, […]