„Święto Niepodległości”

Uczniowie Szkół „AWANS” w Pińczowie jak co roku wzięli udział w samorządowych obchodach Święta Niepodległości.

W przeddzień uroczystości tj. 10 listopada 2022 r. uczniowie uczestniczyli w uroczystym koncercie „Wieczór Pieśni Patriotycznych” zorganizowanym w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury w Pińczowie przez Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów.

Następnego dnia delegacja szkoły złożyła symboliczną wiązankę pod pomnikiem Konstytucji 3 Maja.

Kilku naszych uczniów jest aktywnymi członkami Związku Strzeleckiego „Niepodległość”, w związku z tym w obu imprezach występowali w wojskowych mundurach strzelców, gdzie godnie reprezentowali naszą placówkę.

Inne artykuły

03 września 2023

Zapisy na nowy rok szkolny 2023/2024 nadal trwają! Serdecznie zapraszamy do naszych szkół: branżowej, średniej i policealnej. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele interesujących kierunków, przyuczających do zawodu bądź pozwalających zdobyć nowe umiejętności w danej dziedzinie.

31 sierpnia 2023

UWAGA Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 4 września (poniedziałek) 2023 r. na sali gimnastycznej o godz. 10.00 Po uroczystości uczniowie udadzą się na spotkania z wychowawcami klas. Czekamy na Was

29 lipca 2023

Andrzej Miszczyk AWANS realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Z AWANSEM dla uczniów z Ukrainy – zakup wyposażenia komputerowego na potrzeby uczniów – uchodźców z Ukrainy.„Celem projektu jest doposażenie w sprzęt komputerowy dla Prywatnego Technikum AWANS w Jędrzejowie (24 szt. komputerów all-in-one, 12 szt. tabletów graficznych, 1 szt. monitor interaktywny, 1 szt. komputer OPS do […]