„Święto Niepodległości”

Uczniowie Szkół „AWANS” w Pińczowie jak co roku wzięli udział w samorządowych obchodach Święta Niepodległości.

W przeddzień uroczystości tj. 10 listopada 2022 r. uczniowie uczestniczyli w uroczystym koncercie „Wieczór Pieśni Patriotycznych” zorganizowanym w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury w Pińczowie przez Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów.

Następnego dnia delegacja szkoły złożyła symboliczną wiązankę pod pomnikiem Konstytucji 3 Maja.

Kilku naszych uczniów jest aktywnymi członkami Związku Strzeleckiego „Niepodległość”, w związku z tym w obu imprezach występowali w wojskowych mundurach strzelców, gdzie godnie reprezentowali naszą placówkę.

Inne artykuły

09 kwietnia 2024

Nauka języka niemieckiego też może być przyjemna 😉 Dzisiaj uczniowie 2 klasy Prywatnego Technikum Awans w Pińczowie Technik logistyk uczestniczyli w zajęciach terenowych języka niemieckiego. Tematem lekcji było znalezienie „skarbu”, którym było pudełko że słodyczami. Uczniowie musieli odnaleźć ukryte słodycze wspomagając się jedynie wskazówkami od nauczyciela kierowanych do nich w języku niemieckim.

27 marca 2024

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, Dyrekcja Szkół Awans w Pińczowie życzy: Zdrowych, Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka i mokrego Dyngusa oraz radośnie spędzonych chwil w rodzinnym gronie.

17 marca 2024

Prowadzimy zapisy na rok szkolny 2024/2025! Nie zwlekaj! Zapisz się do Szkoły Awans i rozwijaj swoją wiedzę oraz umiejętności. Czekamy na Ciebie!