„Święto Niepodległości”

Uczniowie Szkół „AWANS” w Pińczowie jak co roku wzięli udział w samorządowych obchodach Święta Niepodległości.

W przeddzień uroczystości tj. 10 listopada 2022 r. uczniowie uczestniczyli w uroczystym koncercie „Wieczór Pieśni Patriotycznych” zorganizowanym w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury w Pińczowie przez Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów.

Następnego dnia delegacja szkoły złożyła symboliczną wiązankę pod pomnikiem Konstytucji 3 Maja.

Kilku naszych uczniów jest aktywnymi członkami Związku Strzeleckiego „Niepodległość”, w związku z tym w obu imprezach występowali w wojskowych mundurach strzelców, gdzie godnie reprezentowali naszą placówkę.

Inne artykuły

02 grudnia 2022

W szkole „AWANS” w Pińczowie trwa modernizacja i doposażanie w pomoce naukowe klasopracowni nr 11. Pojawiła się nowa biała tablica oraz szklana gablota z akcesoriami do zajęć z logistyki.

01 grudnia 2022

Na kierunkach Technik Logistyk i Technik Informatyk nasi uczniowie zdobywają wiedzę, która pozwoli im odnieść sukces w życiu zawodowym Naukę ułatwia nowoczesne wyposażenie, które stale uzupełniamy aby zapewnić jak najlepsze warunki do rozwoju

28 listopada 2022

Projektować można również makijaże ! Podczas ostatnich zajęć z wizażu uczestniczki tworzyły makijaże na kartach zwanych Face Charts. Takie projektowanie nie tylko służy do zapisania pomysłu na makijaż, ale pobudza wyobraźnię i jest ciekawą zabawą w dobieranie kolorów. A potem było wiele przyjemności z wykonywania makijaży ….