Zakończenie zajęć na kierunku technik BHP

W dniu 11 lutego 2023 r. absolwenci Niepublicznej Policealnej Szkoły AWANS w Pińczowie z kierunku technik bezpieczeństwa i higieny pracy otrzymali świadectwa i dyplomy ukończenia szkoły.

Wręczenia dokonali dyrektor ds. dydaktyczno-wychowawczych Leszek Kosela oraz opiekun semestru- p. Renata Chabior-Wieniecka.

Słuchacze podziękowali za opiekę i włożoną pracę dydaktyczną w przygotowanie do zawodu.

Inne artykuły

09 kwietnia 2024

Nauka języka niemieckiego też może być przyjemna 😉 Dzisiaj uczniowie 2 klasy Prywatnego Technikum Awans w Pińczowie Technik logistyk uczestniczyli w zajęciach terenowych języka niemieckiego. Tematem lekcji było znalezienie „skarbu”, którym było pudełko że słodyczami. Uczniowie musieli odnaleźć ukryte słodycze wspomagając się jedynie wskazówkami od nauczyciela kierowanych do nich w języku niemieckim.

27 marca 2024

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, Dyrekcja Szkół Awans w Pińczowie życzy: Zdrowych, Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka i mokrego Dyngusa oraz radośnie spędzonych chwil w rodzinnym gronie.

17 marca 2024

Prowadzimy zapisy na rok szkolny 2024/2025! Nie zwlekaj! Zapisz się do Szkoły Awans i rozwijaj swoją wiedzę oraz umiejętności. Czekamy na Ciebie!