Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

W dniu 23 czerwca 2023 r. w szkole AWANS w Pińczowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Po wprowadzeniu sztandaru i odegraniu Hymnu Państwowego powitał wszystkich dyrektor Leszek Kosela. Nasi uczniowie zanim udali się na upragnione wakacje otrzymali dyplomy, nagrody, wyróżnienia.Jesteśmy szczególnie dumni z uczniów , którzy otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem, są to: Weronika Kołkowska, Karol Krzak, Olena Pivtoranis, Sofiia Pidoima, Kateryna Honcharenko i Oleksandr Garbaly.

Życzymy wszystkim uczniom oraz kadrze pedagogicznej bezpiecznych i przyjemnych wakacji.🌞🐟🦀🍀😀

Inne artykuły

15 grudnia 2023

W dniu 15.12.2023r. w szkole AWANS w Pińczowie zorganizowaliśmy naszym uczniom Wigilię. W tym dniu można było spróbować przepysznego barszczyku z uszkami, słodkiego ciasta, śledzika, galaretki drobiowej i owoców. Piękna jest radość w Święta, ciepłe są myśli o bliskich. Niech pokój, miłość i szczęście otoczą dzisiaj nas wszystkich! Wesołych Świąt!

06 grudnia 2023

Naszą Szkołę też odwiedził Mikołaj Pędzą sanie z reniferem Mikołaj jest czarodziejem Wór prezentów zawsze ma No i śmieje się ha! ha! Bo w ten wieczór kolorowy Każdy humor ma balowy I nikt już nie smuci się Mamy taki jeden dzień! Dzień Mikołaja w AWANSIE obchodzili WSZYSCY. Każdy z uczniów dostał od Mikołaja prezent niespodziankę.

26 listopada 2023

W czwartek w AWANSIE zorganizowaliśmy dzień wróżb i zabaw andrzejkowych. Każdy chętny uczestnik mógł spróbować swojego szczęścia losując ciasteczko z wróżbą. Oprócz tego można było wylosować „zawód” przyszłości, szczęśliwą liczbę oraz poznać znaczenie swojego ulubionego koloru. Obejrzyjcie naszą fotorelację z tego dnia.