Wycieczka do Energylandii 24.05.2024

Wycieczka do Energylandii – Niezapomniane chwile Prywatnego Technikum Awans w Pińczowie

Dnia 24 maja 2024, uczniowie Prywatnego Technikum Awans w Pińczowie mieli okazję spędzić pełen emocji dzień w największym parku rozrywki w Polsce – Energylandii. Wycieczka ta okazała się nie tylko świetną zabawą. Także doskonałą okazją do integracji i wzmocnienia więzi między uczniami oraz nauczycielami.

Nasza przygoda rozpoczęła się wcześnie rano. Wtedy to wyruszyliśmy autokarem w kierunku Zatoru. Po dotarciu na miejsce, na uczniów czekały liczne atrakcje, w tym rollercoastery, karuzele, parki tematyczne i wodne zjeżdżalnie. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie – od ekstremalnych przejażdżek po spokojniejsze atrakcje.

Niespodzianką dnia była burza z gradem, która nas zaskoczyła. Pomimo niesprzyjającej pogody, nie daliśmy się zniechęcić i kontynuowaliśmy naszą zabawę. Burza dodała wycieczce dodatkowego dreszczyku emocji i jeszcze bardziej zintegrowała naszą grupę.

Oprócz uczniów, również grono nauczycielskie miało okazję sprawdzić swoje siły na najbardziej ekstremalnych atrakcjach, co spotkało się z dużym entuzjazmem uczniów. Widok naszych nauczycieli na rollercoasterze Speed pozostanie niezapomnianym wspomnieniem dla wszystkich uczestników wycieczki.

Po pełnym wrażeń dniu, nadszedł czas na obiad, który zjedliśmy wspólnie, dzieląc się wrażeniami i śmiechem. Smaczny posiłek dodał nam energii na ostatnie godziny spędzone w parku.

Uczniowie wrócili pełni radości i niezapomnianych wspomnień. Dzień spędzony w Energylandii był nie tylko świetną zabawą. Także doskonałą lekcją współpracy, radzenia sobie w trudnych warunkach i czerpania radości z wspólnie spędzonego czasu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom wycieczki za pozytywną energię i wspaniałą atmosferę.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne wspólne przygody!

Inne artykuły

24 czerwca 2024

Ogłaszamy zwycięzcę konkursu Lesson4Future! Z ogromną przyjemnością informujemy, że Oleksandr Garbaly, uczeń II klasy na kierunku Technik Informatyk w Prywatnym Technikum Awans w Pińczowie, zdobył I miejsce w konkursie Lesson4Future! 🥇👏 Oleksandr wykazał się niezwykłym talentem i zaangażowaniem. Dzięki temu, że przygotował wyjątkowy projekt graficzny, który zdobył serca i uznanie jury. Prywatne Technikum Awans w […]

20 czerwca 2024

Drodzy uczniowie, nauczyciele oraz szanowni rodzice, Z wielką radością chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024, które odbędzie się 25 czerwca o godzinie 11:00 w naszej szkolnej sali gimnastycznej. To niezwykły czas, w którym możemy wspólnie podsumować kolejny rok pełen wyzwań, osiągnięć i niezapomnianych chwil. W tym roku chcielibyśmy szczególnie podziękować naszym […]

18 czerwca 2024

Uczniowie Prywatnej Branżowej Szkoły I Stopnia AWANS w Pińczowie zmierzyli się z Gwarą Ponidziańską w Dyktandzie Dnia 18 czerwca uczniowie Prywatnej Branżowej Szkoły I Stopnia AWANS w Pińczowie: Oskar Gil i Kacper Krawczyk mieli niepowtarzalną okazję zmierzyć się z gwarą ponidziańską. Działo się to podczas specjalnie zorganizowanego dyktanda. To wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością na […]