Witamy na Dniach otwartych Szkół Awans w Pińczowie 21.05.2024

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Przyjaciele,

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy już wzięli udział w Dniach Otwartych naszych szkół! Było nam bardzo miło gościć Was i dzielić się naszą pasją do edukacji. Co więcej mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli nas odwiedzić – Dni Otwarte nadal trwają!

Zapraszamy Was do odwiedzenia nas i zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną. Poniżej znajduje się krótka relacja z tego, co oferujemy!

Technikum Awans

Technikum Awans to wybór dla tych, którzy chcą zdobyć konkretne umiejętności zawodowe i jednocześnie uzyskać świadectwo maturalne. Nasze specjalizacje obejmują m.in. informatykę, mechatronikę, budownictwo i hotelarstwo. Dzięki współpracy z lokalnymi przedsiębiorstwami, nasi uczniowie mają możliwość odbycia praktyk zawodowych, co zwiększa ich szanse na rynku pracy.

Szkoła Branżowa I Stopnia Awans

Dla młodzieży, która chce szybko wejść na rynek pracy, oferujemy naukę w Szkole Branżowej I Stopnia. Specjalizacje takie jak fryzjerstwo, kucharz, mechanik pojazdów samochodowych i wiele innych, zapewniają solidne podstawy do rozpoczęcia kariery zawodowej już po zakończeniu nauki.

Dodatkowe Korzyści

Każda z naszych szkół oferuje również:

  • Nowoczesne pracownie i laboratoria
  • Bogaty program zajęć pozalekcyjnych i sportowych
  • Wyjazdy edukacyjne i integracyjne
  • Indywidualne wsparcie pedagogiczne i psychologiczne

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu poprzez naszą stronę internetową lub bezpośrednio w sekretariacie szkoły. Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania. Także pomożemy w podjęciu decyzji.

Do zobaczenia w szkołach Awans w Pińczowie!

Inne artykuły

24 czerwca 2024

Ogłaszamy zwycięzcę konkursu Lesson4Future! Z ogromną przyjemnością informujemy, że Oleksandr Garbaly, uczeń II klasy na kierunku Technik Informatyk w Prywatnym Technikum Awans w Pińczowie, zdobył I miejsce w konkursie Lesson4Future! 🥇👏 Oleksandr wykazał się niezwykłym talentem i zaangażowaniem. Dzięki temu, że przygotował wyjątkowy projekt graficzny, który zdobył serca i uznanie jury. Prywatne Technikum Awans w […]

20 czerwca 2024

Drodzy uczniowie, nauczyciele oraz szanowni rodzice, Z wielką radością chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024, które odbędzie się 25 czerwca o godzinie 11:00 w naszej szkolnej sali gimnastycznej. To niezwykły czas, w którym możemy wspólnie podsumować kolejny rok pełen wyzwań, osiągnięć i niezapomnianych chwil. W tym roku chcielibyśmy szczególnie podziękować naszym […]

18 czerwca 2024

Uczniowie Prywatnej Branżowej Szkoły I Stopnia AWANS w Pińczowie zmierzyli się z Gwarą Ponidziańską w Dyktandzie Dnia 18 czerwca uczniowie Prywatnej Branżowej Szkoły I Stopnia AWANS w Pińczowie: Oskar Gil i Kacper Krawczyk mieli niepowtarzalną okazję zmierzyć się z gwarą ponidziańską. Działo się to podczas specjalnie zorganizowanego dyktanda. To wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością na […]