Weronika Kołkowska – młoda utalentowana uczennica Prywatnej Branżowej Szkoły I Stopnia Awans w Pińczowie

Weronika Kołkowska to wyjątkowa uczennica II klasy Prywatnej Branżowej Szkoły I Stopnia Awans w Pińczowie. Co więcej jej zaangażowanie w naukę oraz nieustanne dążenie do doskonałości przyniosły jej uznanie i zasłużone wyróżnienie. Weronika zakwalifikowała się do prestiżowego stypendium w ramach „Świętokrzyskiego programu stypendialnego dla uczniów szkół zawodowych”.

Osiągnięcia i Pasje

Weronika od najmłodszych lat wyróżniała się wśród rówieśników. Oprócz tego jej naturalna ciekawość świata, połączona z determinacją, pozwala jej na osiąganie znakomitych wyników w nauce. Jest szczególnie zainteresowana przedmiotami technicznymi, gdzie jej umiejętności i kreatywność znajdują pełne zastosowanie. Weronika jest również aktywna w szkolnych projektach i inicjatywach, co pokazuje jej umiejętność pracy zespołowej i liderowania.

Stypendium jako Dowód Uznania

Zakwalifikowanie się do „Świętokrzyskiego programu stypendialnego dla uczniów szkół zawodowych” jest dowodem na to, że Weronika jest nie tylko wybitną uczennicą. Również osobą, która potrafi wykorzystać swoje talenty i umiejętności w praktyce. To stypendium jest wyrazem uznania dla jej ciężkiej pracy, wytrwałości oraz wyjątkowych osiągnięć.

Przyszłość Pełna Możliwości

Przed Weroniką otwierają się nowe możliwości i wyzwania. Dzięki wsparciu stypendium, Weronika ma szansę na dalszy rozwój swoich umiejętności i realizację ambitnych celów. Jesteśmy przekonani, że jej przyszłość będzie pełna sukcesów i satysfakcji z osiąganych wyników.

Gratulacje i Życzenia

Weroniko, serdecznie gratulujemy Ci tego wyjątkowego osiągnięcia! Ostatecznie Twoja determinacja i pasja są inspiracją dla nas wszystkich. Życzymy Ci dalszych sukcesów i nieustającej radości z nauki i pracy.


Weronika Kołkowska jest prawdziwym przykładem tego, jak połączenie talentu, pracy i wsparcia może prowadzić do osiągnięcia wielkich rzeczy. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać tak wybitną uczennicę i z niecierpliwością czekamy na jej kolejne sukcesy.

Inne artykuły

07 lipca 2024

W dn. 6-7 lipca w Pińczowie odbyły się Dni Ponidzia. Nasze Szkoły Awans w Pińczowie aktywnie uczestniczyły i zachęcały do zapisów zainteresowanych mieszkańców. Przygotowaliśmy kilka atracji i wspaniały poczęstunek w postaci popcornu, słodkich pączków, smacznej kawki i waty cukrowej. Jedną z naszych atrakcji było malowanie buziek i brokatowe tatuaże. Wisienką na torcie, tego dnia był […]

24 czerwca 2024

Ogłaszamy zwycięzcę konkursu Lesson4Future! Z ogromną przyjemnością informujemy, że Oleksandr Garbaly, uczeń II klasy na kierunku Technik Informatyk w Prywatnym Technikum Awans w Pińczowie, zdobył I miejsce w konkursie Lesson4Future! 🥇👏 Oleksandr wykazał się niezwykłym talentem i zaangażowaniem. Dzięki temu, że przygotował wyjątkowy projekt graficzny, który zdobył serca i uznanie jury. Prywatne Technikum Awans w […]

21 czerwca 2024

Z wielką radością chcielibyśmy podzielić się wspomnieniami z uroczystego zakończenia roku szkolnego 2023/2024, które miało miejsce 21 czerwca o godzinie 11:00 w naszej szkolnej sali gimnastycznej. To był niezwykły czas, w którym mogliśmy wspólnie podsumować kolejny rok pełen wyzwań, osiągnięć i niezapomnianych chwil. Chcielibyśmy szczególnie podziękować naszym wspaniałym uczniom za ich zaangażowanie, wysiłek i determinację […]