Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 w Szkołach Awans w Pińczowie

Drodzy uczniowie, nauczyciele oraz szanowni rodzice,

Z wielką radością chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024, które odbędzie się 25 czerwca o godzinie 11:00 w naszej szkolnej sali gimnastycznej. To niezwykły czas, w którym możemy wspólnie podsumować kolejny rok pełen wyzwań, osiągnięć i niezapomnianych chwil.

W tym roku chcielibyśmy szczególnie podziękować naszym wspaniałym uczniom za ich zaangażowanie, wysiłek i determinację w zdobywaniu wiedzy oraz rozwijaniu swoich umiejętności. Dziękujemy także rodzicom za wsparcie, które bez wątpienia jest kluczowe dla sukcesów naszych uczniów.

Podczas uroczystości nie zabraknie wspomnień, podziękowań oraz wzruszeń. Będziemy mieli okazję podzielić się refleksjami na temat minionego roku szkolnego i zacierania wspólnych doświadczeń. To również doskonała okazja do spotkania się i wspólnego świętowania sukcesów naszej szkolnej społeczności.

Dołączcie do naszego świętowania i wspólnie uczcijmy zakończenie roku szkolnego 2023/2024!

Z poważaniem,

Dyrektor Szkół Awans w Pińczowie

Inne artykuły

07 lipca 2024

W dn. 6-7 lipca w Pińczowie odbyły się Dni Ponidzia. Nasze Szkoły Awans w Pińczowie aktywnie uczestniczyły i zachęcały do zapisów zainteresowanych mieszkańców. Przygotowaliśmy kilka atracji i wspaniały poczęstunek w postaci popcornu, słodkich pączków, smacznej kawki i waty cukrowej. Jedną z naszych atrakcji było malowanie buziek i brokatowe tatuaże. Wisienką na torcie, tego dnia był […]

24 czerwca 2024

Ogłaszamy zwycięzcę konkursu Lesson4Future! Z ogromną przyjemnością informujemy, że Oleksandr Garbaly, uczeń II klasy na kierunku Technik Informatyk w Prywatnym Technikum Awans w Pińczowie, zdobył I miejsce w konkursie Lesson4Future! 🥇👏 Oleksandr wykazał się niezwykłym talentem i zaangażowaniem. Dzięki temu, że przygotował wyjątkowy projekt graficzny, który zdobył serca i uznanie jury. Prywatne Technikum Awans w […]

21 czerwca 2024

Z wielką radością chcielibyśmy podzielić się wspomnieniami z uroczystego zakończenia roku szkolnego 2023/2024, które miało miejsce 21 czerwca o godzinie 11:00 w naszej szkolnej sali gimnastycznej. To był niezwykły czas, w którym mogliśmy wspólnie podsumować kolejny rok pełen wyzwań, osiągnięć i niezapomnianych chwil. Chcielibyśmy szczególnie podziękować naszym wspaniałym uczniom za ich zaangażowanie, wysiłek i determinację […]