Turniej Piłki Siatkowej

Z inicjatywy uczniów Prywatnego Technikum „AWANS” w Pińczowie w dniu 25 stycznia 2023 r. na Hali Widowiskowo – Sportowej rozegrany został Turniej Piłki Siatkowej.

         Uczniowie obcokrajowcy w zielonych koszulkach z logo Szkół Awans zmierzyli się z reprezentacją Zespołu Szkół Nr 1 w Pińczowie.

         Po czterech emocjonujących setach wynikiem 3:1 zwyciężyła reprezentacja szkoły AWANS, która jeszcze poza konkursem rozegrała towarzysko mecz z inną drużyną.

Rozgrywające drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary.

Najlepszym zawodnikiem z naszej szkoły została Olena Pivtoranis, natomiast z drużyny SP nr 1 – Hanna Młyńczak.

Sędzią głównym zawodów był pan Artur Błach, reprezentację AWANS-u przygotował nauczyciel wychowania fizycznego Adam Matuszczyk.

Inne artykuły

23 marca 2023

W dniu 17 marca spędziliśmy wspaniały dzień na Wojskowych Targach Służby i Pracy w Pińczowie, gdzie mieliśmy okazję obejrzeć najnowocześniejszy sprzęt wojskowy, zapoznać się z ofertą Akademii Wojskowych z całego kraju. Nasi uczniowie wszystko z ciekawością oglądali, mieli możliwość usiąść za sterami czołgu, wozów bojowych czy postrzelać do celu z broni pneumatycznej. Na koniec wszyscy […]

21 marca 2023

Dzisiejszego dnia powitaliśmy nieśmiałą Wiosnę poprzez wesołe zabawy sportowe, konkursy i wspólne grilowanie nad pińczowskim zalewem w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Brzydka pogoda nie popsuła nam wspaniałej zabawy i dobrego humoru