Poznajemy Pińczów

W czasie słonecznych dni październikowych młodzi obcokrajowcy uczęszczający do klas pierwszych Prywatnego Technikum „AWANS” w Pińczowie odbyli pieszą wycieczkę po Pińczowie.

Pod opieką nauczycielki języka polskiego p. Magdaleny Pikul udali się nad zalew pińczowski, gdzie zwiedzili ośrodek rekreacyjny oraz aeroklub z lotniskiem. Następnie ze wzgórza św. Anny na którym stoi zabytkowa kapliczka, podziwiali panoramę Pińczowa i okolic, co u większości wywołało uczucie zachwytu nad pięknem Ponidzia.

Inne artykuły

15 grudnia 2023

W dniu 15.12.2023r. w szkole AWANS w Pińczowie zorganizowaliśmy naszym uczniom Wigilię. W tym dniu można było spróbować przepysznego barszczyku z uszkami, słodkiego ciasta, śledzika, galaretki drobiowej i owoców. Piękna jest radość w Święta, ciepłe są myśli o bliskich. Niech pokój, miłość i szczęście otoczą dzisiaj nas wszystkich! Wesołych Świąt!

06 grudnia 2023

Naszą Szkołę też odwiedził Mikołaj Pędzą sanie z reniferem Mikołaj jest czarodziejem Wór prezentów zawsze ma No i śmieje się ha! ha! Bo w ten wieczór kolorowy Każdy humor ma balowy I nikt już nie smuci się Mamy taki jeden dzień! Dzień Mikołaja w AWANSIE obchodzili WSZYSCY. Każdy z uczniów dostał od Mikołaja prezent niespodziankę.

26 listopada 2023

W czwartek w AWANSIE zorganizowaliśmy dzień wróżb i zabaw andrzejkowych. Każdy chętny uczestnik mógł spróbować swojego szczęścia losując ciasteczko z wróżbą. Oprócz tego można było wylosować „zawód” przyszłości, szczęśliwą liczbę oraz poznać znaczenie swojego ulubionego koloru. Obejrzyjcie naszą fotorelację z tego dnia.