Poznajemy Pińczów

W czasie słonecznych dni październikowych młodzi obcokrajowcy uczęszczający do klas pierwszych Prywatnego Technikum „AWANS” w Pińczowie odbyli pieszą wycieczkę po Pińczowie.

Pod opieką nauczycielki języka polskiego p. Magdaleny Pikul udali się nad zalew pińczowski, gdzie zwiedzili ośrodek rekreacyjny oraz aeroklub z lotniskiem. Następnie ze wzgórza św. Anny na którym stoi zabytkowa kapliczka, podziwiali panoramę Pińczowa i okolic, co u większości wywołało uczucie zachwytu nad pięknem Ponidzia.

Inne artykuły

03 września 2023

Zapisy na nowy rok szkolny 2023/2024 nadal trwają! Serdecznie zapraszamy do naszych szkół: branżowej, średniej i policealnej. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele interesujących kierunków, przyuczających do zawodu bądź pozwalających zdobyć nowe umiejętności w danej dziedzinie.

31 sierpnia 2023

UWAGA Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 4 września (poniedziałek) 2023 r. na sali gimnastycznej o godz. 10.00 Po uroczystości uczniowie udadzą się na spotkania z wychowawcami klas. Czekamy na Was

29 lipca 2023

Andrzej Miszczyk AWANS realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Z AWANSEM dla uczniów z Ukrainy – zakup wyposażenia komputerowego na potrzeby uczniów – uchodźców z Ukrainy.„Celem projektu jest doposażenie w sprzęt komputerowy dla Prywatnego Technikum AWANS w Jędrzejowie (24 szt. komputerów all-in-one, 12 szt. tabletów graficznych, 1 szt. monitor interaktywny, 1 szt. komputer OPS do […]