Poznajemy Pińczów

W czasie słonecznych dni październikowych młodzi obcokrajowcy uczęszczający do klas pierwszych Prywatnego Technikum „AWANS” w Pińczowie odbyli pieszą wycieczkę po Pińczowie.

Pod opieką nauczycielki języka polskiego p. Magdaleny Pikul udali się nad zalew pińczowski, gdzie zwiedzili ośrodek rekreacyjny oraz aeroklub z lotniskiem. Następnie ze wzgórza św. Anny na którym stoi zabytkowa kapliczka, podziwiali panoramę Pińczowa i okolic, co u większości wywołało uczucie zachwytu nad pięknem Ponidzia.

Inne artykuły

02 grudnia 2022

W szkole „AWANS” w Pińczowie trwa modernizacja i doposażanie w pomoce naukowe klasopracowni nr 11. Pojawiła się nowa biała tablica oraz szklana gablota z akcesoriami do zajęć z logistyki.

01 grudnia 2022

Na kierunkach Technik Logistyk i Technik Informatyk nasi uczniowie zdobywają wiedzę, która pozwoli im odnieść sukces w życiu zawodowym Naukę ułatwia nowoczesne wyposażenie, które stale uzupełniamy aby zapewnić jak najlepsze warunki do rozwoju

28 listopada 2022

Projektować można również makijaże ! Podczas ostatnich zajęć z wizażu uczestniczki tworzyły makijaże na kartach zwanych Face Charts. Takie projektowanie nie tylko służy do zapisania pomysłu na makijaż, ale pobudza wyobraźnię i jest ciekawą zabawą w dobieranie kolorów. A potem było wiele przyjemności z wykonywania makijaży ….