Ogłaszamy zwycięzcę konkursu lesson4future w Szkołach Awans w Pińczowie!

Ogłaszamy zwycięzcę konkursu Lesson4Future!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Oleksandr Garbaly, uczeń II klasy na kierunku Technik Informatyk w Prywatnym Technikum Awans w Pińczowie, zdobył I miejsce w konkursie Lesson4Future! 🥇👏 Oleksandr wykazał się niezwykłym talentem i zaangażowaniem. Dzięki temu, że przygotował wyjątkowy projekt graficzny, który zdobył serca i uznanie jury.

Prywatne Technikum Awans w Pińczowie to szkoła, która kładzie duży nacisk na rozwijanie umiejętności praktycznych i przedsiębiorczych swoich uczniów. Dzięki zaawansowanym programom nauczania oraz doskonałej kadrze nauczycielskiej, nasi uczniowie są dobrze przygotowani do przyszłych wyzwań zawodowych.

Sukces Oleksandra jest dowodem na to, że Prywatne Technikum Awans nie tylko wspiera swoich uczniów w zdobywaniu wiedzy. Także motywuje ich do aktywnego udziału w różnorodnych inicjatywach i konkursach. Jego praca wyróżniała się kreatywnością, precyzją oraz innowacyjnością. Niewątpliwie pokazuje, że nasi uczniowie są gotowi do podejmowania ambitnych wyzwań.

Gratulujemy Oleksandrowi i jesteśmy dumni z jego osiągnięcia! 🎉

Jego sukces jest inspiracją dla wszystkich uczniów naszej szkoły i dowodem na to, że ciężka praca i zaangażowanie przynoszą wymierne efekty.

Dziękujemy również wszystkim uczestnikom konkursu za ich ciężką pracę i zaangażowanie. Także Wasza kreatywność i determinacja są dla nas ogromną inspiracją.

Zachęcamy wszystkich do śledzenia naszych przyszłych inicjatyw i dołączania do grona uczniów Prywatnego Technikum Awans w Pińczowie.

Razem budujemy przyszłość pełną możliwości i innowacji!

Inne artykuły

07 lipca 2024

W dn. 6-7 lipca w Pińczowie odbyły się Dni Ponidzia. Nasze Szkoły Awans w Pińczowie aktywnie uczestniczyły i zachęcały do zapisów zainteresowanych mieszkańców. Przygotowaliśmy kilka atracji i wspaniały poczęstunek w postaci popcornu, słodkich pączków, smacznej kawki i waty cukrowej. Jedną z naszych atrakcji było malowanie buziek i brokatowe tatuaże. Wisienką na torcie, tego dnia był […]

24 czerwca 2024

Ogłaszamy zwycięzcę konkursu Lesson4Future! Z ogromną przyjemnością informujemy, że Oleksandr Garbaly, uczeń II klasy na kierunku Technik Informatyk w Prywatnym Technikum Awans w Pińczowie, zdobył I miejsce w konkursie Lesson4Future! 🥇👏 Oleksandr wykazał się niezwykłym talentem i zaangażowaniem. Dzięki temu, że przygotował wyjątkowy projekt graficzny, który zdobył serca i uznanie jury. Prywatne Technikum Awans w […]

21 czerwca 2024

Z wielką radością chcielibyśmy podzielić się wspomnieniami z uroczystego zakończenia roku szkolnego 2023/2024, które miało miejsce 21 czerwca o godzinie 11:00 w naszej szkolnej sali gimnastycznej. To był niezwykły czas, w którym mogliśmy wspólnie podsumować kolejny rok pełen wyzwań, osiągnięć i niezapomnianych chwil. Chcielibyśmy szczególnie podziękować naszym wspaniałym uczniom za ich zaangażowanie, wysiłek i determinację […]