Nowy sprzęt w pińczowskim „AWANSIE”

W Niepublicznej Szkole Podstawowej „AWANS” w Pińczowie trwa gorączkowe przyjmowanie i rozpakowywanie dostarczanego od kilku dni sprzętu i akcesoriów z projektu „Laboratoria Przyszłości”.

Do dnia dzisiejszego szkoła wzbogaciła się min. o drukarkę 3D, stoły warsztatowe ucznia i nauczyciela oraz skanery, mikrofony, stacje lutownicze wiele innych cennych urządzeń, które będą pomocne w pracy dydaktycznej.

Nauczyciele i uczniowie z dużym entuzjazmem zapoznają się z nadchodzącym asortymentem.

Inne artykuły

02 grudnia 2022

W szkole „AWANS” w Pińczowie trwa modernizacja i doposażanie w pomoce naukowe klasopracowni nr 11. Pojawiła się nowa biała tablica oraz szklana gablota z akcesoriami do zajęć z logistyki.

01 grudnia 2022

Na kierunkach Technik Logistyk i Technik Informatyk nasi uczniowie zdobywają wiedzę, która pozwoli im odnieść sukces w życiu zawodowym Naukę ułatwia nowoczesne wyposażenie, które stale uzupełniamy aby zapewnić jak najlepsze warunki do rozwoju

28 listopada 2022

Projektować można również makijaże ! Podczas ostatnich zajęć z wizażu uczestniczki tworzyły makijaże na kartach zwanych Face Charts. Takie projektowanie nie tylko służy do zapisania pomysłu na makijaż, ale pobudza wyobraźnię i jest ciekawą zabawą w dobieranie kolorów. A potem było wiele przyjemności z wykonywania makijaży ….