I TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW

W dniu 13.12.2022 r. przeprowadzony został I Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły ,, AWANS ‘’ w Pińczowie . Sędzią głównym zawodów był nauczyciel wychowania fizycznego p. Artur Makselan, który wraz z wychowawczynią je przygotował.

W hali widowiskowo – sportowej w Pińczowie rywalizowali uczniowie szkół ,,AWANS”. W turnieju brały udział dwie drużyny , a w ich składzie była młodzież klas branżowych oraz uczniowie klas technikum. Po walecznej i uczciwej grze fair play 1 miejsce zdobyli uczniowie z klas branżowych .

 Zwycięzcy otrzymali puchar oraz dyplom ufundowany przez Dyrektora Szkoły ,,AWANS” w Pińczowie – Leszka Koselę , który dodatkowo wręczył dyplomy i gadżety wszystkim uczestnikom zawodów.

Dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły i dostarczone emocje.

Inne artykuły

02 czerwca 2023

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie szkół AWANS w Pińczowie odwiedzili jednostkę Państwowej Straży Pożarnej w Pińczowie i dzięki uprzejmości pana Komendanta Powiatowego st. bryg. mgr Jarosława Huka mieli okazję min. zapoznać się ze sprzętem pożarniczym, pojeździć wozem strażackim.               Na koniec wycieczki zjedliśmy pyszne kiełbaski upieczone na strażackim grillu.

24 maja 2023

W dniu 22 maja 2023 r. do szkoły AWANS w Pińczowie w ramach „Dni Otwartej Szkoły” przybyli uczniowie klas ósmych z pińczowskich szkół podstawowych. Zostali zapoznani z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2023/2024, zwiedzali wszystkie pomieszczenia, poznali sprzęt audio-wizualny. Dużym zainteresowaniem cieszył się poczęstunek w postaci wypieków z Piekarni PSS „Społem” w Pińczowie w której […]

23 maja 2023

Dnia 22.05.2023r. uczniowie szkoły Awans w Pińczowie dzięki uprzejmości Stowarzyszenia Integracja Europa- Wschód uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Nasi uczniowie odwiedzili Centrum Nauki Kopernik, gdzie mogli przeprowadzać ciekawe doświadczenia z różnych dziedzin nauki, podziwiali piękno ogrodów Biblioteki Uniwersyteckiej, z której dachów rozciągał się widok na Warszawę oraz Powiśle. Wycieczkę zakończyło zwiedzanie Starego Miasta i zakup […]