I TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW

W dniu 13.12.2022 r. przeprowadzony został I Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły ,, AWANS ‘’ w Pińczowie . Sędzią głównym zawodów był nauczyciel wychowania fizycznego p. Artur Makselan, który wraz z wychowawczynią je przygotował.

W hali widowiskowo – sportowej w Pińczowie rywalizowali uczniowie szkół ,,AWANS”. W turnieju brały udział dwie drużyny , a w ich składzie była młodzież klas branżowych oraz uczniowie klas technikum. Po walecznej i uczciwej grze fair play 1 miejsce zdobyli uczniowie z klas branżowych .

 Zwycięzcy otrzymali puchar oraz dyplom ufundowany przez Dyrektora Szkoły ,,AWANS” w Pińczowie – Leszka Koselę , który dodatkowo wręczył dyplomy i gadżety wszystkim uczestnikom zawodów.

Dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły i dostarczone emocje.

Inne artykuły

03 września 2023

Zapisy na nowy rok szkolny 2023/2024 nadal trwają! Serdecznie zapraszamy do naszych szkół: branżowej, średniej i policealnej. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele interesujących kierunków, przyuczających do zawodu bądź pozwalających zdobyć nowe umiejętności w danej dziedzinie.

31 sierpnia 2023

UWAGA Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 4 września (poniedziałek) 2023 r. na sali gimnastycznej o godz. 10.00 Po uroczystości uczniowie udadzą się na spotkania z wychowawcami klas. Czekamy na Was

29 lipca 2023

Andrzej Miszczyk AWANS realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Z AWANSEM dla uczniów z Ukrainy – zakup wyposażenia komputerowego na potrzeby uczniów – uchodźców z Ukrainy.„Celem projektu jest doposażenie w sprzęt komputerowy dla Prywatnego Technikum AWANS w Jędrzejowie (24 szt. komputerów all-in-one, 12 szt. tabletów graficznych, 1 szt. monitor interaktywny, 1 szt. komputer OPS do […]