I TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW

W dniu 13.12.2022 r. przeprowadzony został I Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły ,, AWANS ‘’ w Pińczowie . Sędzią głównym zawodów był nauczyciel wychowania fizycznego p. Artur Makselan, który wraz z wychowawczynią je przygotował.

W hali widowiskowo – sportowej w Pińczowie rywalizowali uczniowie szkół ,,AWANS”. W turnieju brały udział dwie drużyny , a w ich składzie była młodzież klas branżowych oraz uczniowie klas technikum. Po walecznej i uczciwej grze fair play 1 miejsce zdobyli uczniowie z klas branżowych .

 Zwycięzcy otrzymali puchar oraz dyplom ufundowany przez Dyrektora Szkoły ,,AWANS” w Pińczowie – Leszka Koselę , który dodatkowo wręczył dyplomy i gadżety wszystkim uczestnikom zawodów.

Dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły i dostarczone emocje.

Inne artykuły

15 maja 2024

15 maja, w Dzień Plastyki, nasze szkoły w Awans w Pińczowie obchodzą wyjątkowe święto sztuki i kreatywności. Jest to czas, w którym uczniowie odkrywają swoje talenty plastyczne. Wyrażają także swoje pasje poprzez malowanie, rzeźbienie, czy też inne formy twórczości. W tym roku postanowiliśmy oddać hołd tradycji oraz współczesnej sztuce, decydując się na malowanie obrazów farbami […]

14 maja 2024

ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Dni Otwarte do Prywatnego Technikum Awans w Pińczowie oraz Prywatnej Branżowej Szkoły I Stopnia Awans w Pińczowie, które odbędą się 21 maja 2024 roku w godzinach 10:00 – 18:00. To wyjątkowa okazja, aby poznać naszą szkołę. A także dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas kierunkach […]

12 maja 2024

Obchody 89. rocznicy śmierci Marszałka Józefa Piłsudskiego w Pińczowie 12 maja 2024 roku, w malowniczym Pińczowie, mieszkańcy oraz goście uczestniczyli w uroczystych obchodach upamiętniających życie i działalność Marszałka Józefa Piłsudskiego. To ważne wydarzenie z okazji 89. rocznicy jego śmierci przypominało o dziedzictwie, odwadze i poświęceniu, które Piłsudski wniósł dla niepodległej Polski. W tym szczególnym dniu, […]