I TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW

W dniu 13.12.2022 r. przeprowadzony został I Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły ,, AWANS ‘’ w Pińczowie . Sędzią głównym zawodów był nauczyciel wychowania fizycznego p. Artur Makselan, który wraz z wychowawczynią je przygotował.

W hali widowiskowo – sportowej w Pińczowie rywalizowali uczniowie szkół ,,AWANS”. W turnieju brały udział dwie drużyny , a w ich składzie była młodzież klas branżowych oraz uczniowie klas technikum. Po walecznej i uczciwej grze fair play 1 miejsce zdobyli uczniowie z klas branżowych .

 Zwycięzcy otrzymali puchar oraz dyplom ufundowany przez Dyrektora Szkoły ,,AWANS” w Pińczowie – Leszka Koselę , który dodatkowo wręczył dyplomy i gadżety wszystkim uczestnikom zawodów.

Dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły i dostarczone emocje.

Inne artykuły

26 stycznia 2023

Z inicjatywy uczniów Prywatnego Technikum „AWANS” w Pińczowie w dniu 25 stycznia 2023 r. na Hali Widowiskowo – Sportowej rozegrany został Turniej Piłki Siatkowej.          Uczniowie obcokrajowcy w zielonych koszulkach z logo Szkół Awans zmierzyli się z reprezentacją Zespołu Szkół Nr 1 w Pińczowie.          Po czterech emocjonujących setach wynikiem 3:1 zwyciężyła reprezentacja szkoły AWANS, […]

19 stycznia 2023

W dniu 18 stycznia 2023 r. p. Sylwester Walasek przeprowadził prelekcję okolicznościową dla uczniów Szkół AWANS w Pińczowie z okazji rocznicy wybuchu powstania styczniowego..          Wystąpienie poparte było bogatą ilustracją audio-wizualną przy użyciu nowoczesnej tablicy monitorowej. Młodzież była żywo zainteresowana tematyką o czym świadczyła duża liczba zadawanych pytań.          Spotkanie zakończyło się krótkim podsumowaniem zdobytych […]