Egzaminy zawodowe w Szkołach Awans w Pińczowie

Egzaminy Zawodowe w Szkołach Awans w Pińczowie

Dziś w Niepublicznej Policealnej Szkole Awans w Pińczowie oraz w Prywatnej Branżowej Szkole I Stopnia Awans w Pińczowie miały miejsce długo wyczekiwane egzaminy zawodowe. Uczniowie obu placówek przez ostatnie miesiące intensywnie przygotowywali się do tych ważnych sprawdzianów. Zarówno w zakresie wiedzy teoretycznej, jak i praktycznych umiejętności zawodowych.

Z wielką radością informujemy, że wszyscy uczniowie zdali część komputerową egzaminu. To znaczące osiągnięcie, które świadczy o ich solidnym przygotowaniu i wysokim poziomie nauczania w naszych szkołach. Egzaminy komputerowe obejmowały szeroki zakres materiału. W tym także testy wiedzy teoretycznej oraz zadania praktyczne związane z obsługą specjalistycznego oprogramowania i sprzętu komputerowego. Sukces w tej części egzaminu dowodzi, że nasi uczniowie opanowali niezbędne kompetencje i są gotowi do podejmowania wyzwań zawodowych.

Obecnie czekamy na oficjalne wyniki z egzaminów praktycznych. Egzaminy te sprawdzają umiejętności uczniów w rzeczywistych warunkach zawodowych. A tym samym wymagają od nich zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce. Jest to kluczowy element oceny, który pozwala upewnić się, że absolwenci naszych szkół są dobrze przygotowani do pracy w swoich wybranych zawodach.

Pragniemy złożyć serdeczne gratulacje wszystkim uczniom, którzy zdali egzamin komputerowy. Ich sukces jest efektem ciężkiej pracy. Również determinacji oraz wsparcia ze strony nauczycieli i rodziców. Jesteśmy dumni z ich osiągnięć i pewni, że równie dobrze poradzą sobie z częścią praktyczną egzaminu.

Nasze szkoły nieustannie dążą do zapewnienia jak najwyższego poziomu edukacji, oferując nowoczesne programy nauczania i dostęp do zaawansowanych technologii. Sukcesy naszych uczniów są najlepszym dowodem na skuteczność tych działań.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za ich ciężką pracę i wsparcie. Nauczycielom za ich nieocenione zaangażowanie i profesjonalizm, rodzicom za wspieranie swoich dzieci, a przede wszystkim uczniom za ich determinację i wytrwałość.

Trzymamy kciuki za wyniki egzaminów praktycznych i wierzymy, że będą one równie satysfakcjonujące. Gratulacje i powodzenia!

Inne artykuły

24 czerwca 2024

Ogłaszamy zwycięzcę konkursu Lesson4Future! Z ogromną przyjemnością informujemy, że Oleksandr Garbaly, uczeń II klasy na kierunku Technik Informatyk w Prywatnym Technikum Awans w Pińczowie, zdobył I miejsce w konkursie Lesson4Future! 🥇👏 Oleksandr wykazał się niezwykłym talentem i zaangażowaniem. Dzięki temu, że przygotował wyjątkowy projekt graficzny, który zdobył serca i uznanie jury. Prywatne Technikum Awans w […]

20 czerwca 2024

Drodzy uczniowie, nauczyciele oraz szanowni rodzice, Z wielką radością chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024, które odbędzie się 25 czerwca o godzinie 11:00 w naszej szkolnej sali gimnastycznej. To niezwykły czas, w którym możemy wspólnie podsumować kolejny rok pełen wyzwań, osiągnięć i niezapomnianych chwil. W tym roku chcielibyśmy szczególnie podziękować naszym […]

18 czerwca 2024

Uczniowie Prywatnej Branżowej Szkoły I Stopnia AWANS w Pińczowie zmierzyli się z Gwarą Ponidziańską w Dyktandzie Dnia 18 czerwca uczniowie Prywatnej Branżowej Szkoły I Stopnia AWANS w Pińczowie: Oskar Gil i Kacper Krawczyk mieli niepowtarzalną okazję zmierzyć się z gwarą ponidziańską. Działo się to podczas specjalnie zorganizowanego dyktanda. To wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością na […]