Dzień św. Walentego – święto miłości i zakochanych w Szkołach „AWANS” w Pińczowie

         Młodzież Szkół „Awans” w Pińczowie chętnie zaangażowała się w przygotowania do obchodów tego święta .  Najpierw przyozdobili szkołę w akcenty walentynkowe – serca, balony, napisy i cytaty o miłości. Potem był jeden z najpopularniejszych walentynkowych zwyczajów w Dzień Zakochanych  – poczta walentynkowa, a następnie uczniowie każdej klasy wpisywali swoje imiona w wielkie walentynkowe serca i wykonywali sobie wspólne zdjęcia.

  W tym dniu starali się jeszcze bardziej pokazać ukochanym osobom, jak wielkim uczuciem ich darzą, a Walentynki były takim bodźcem do spontanicznego uśmiechu, podania sobie ręki czy dobrego słowa.

Inne artykuły

15 grudnia 2023

W dniu 15.12.2023r. w szkole AWANS w Pińczowie zorganizowaliśmy naszym uczniom Wigilię. W tym dniu można było spróbować przepysznego barszczyku z uszkami, słodkiego ciasta, śledzika, galaretki drobiowej i owoców. Piękna jest radość w Święta, ciepłe są myśli o bliskich. Niech pokój, miłość i szczęście otoczą dzisiaj nas wszystkich! Wesołych Świąt!

06 grudnia 2023

Naszą Szkołę też odwiedził Mikołaj Pędzą sanie z reniferem Mikołaj jest czarodziejem Wór prezentów zawsze ma No i śmieje się ha! ha! Bo w ten wieczór kolorowy Każdy humor ma balowy I nikt już nie smuci się Mamy taki jeden dzień! Dzień Mikołaja w AWANSIE obchodzili WSZYSCY. Każdy z uczniów dostał od Mikołaja prezent niespodziankę.

26 listopada 2023

W czwartek w AWANSIE zorganizowaliśmy dzień wróżb i zabaw andrzejkowych. Każdy chętny uczestnik mógł spróbować swojego szczęścia losując ciasteczko z wróżbą. Oprócz tego można było wylosować „zawód” przyszłości, szczęśliwą liczbę oraz poznać znaczenie swojego ulubionego koloru. Obejrzyjcie naszą fotorelację z tego dnia.