Dzień św. Walentego – święto miłości i zakochanych w Szkołach „AWANS” w Pińczowie

         Młodzież Szkół „Awans” w Pińczowie chętnie zaangażowała się w przygotowania do obchodów tego święta .  Najpierw przyozdobili szkołę w akcenty walentynkowe – serca, balony, napisy i cytaty o miłości. Potem był jeden z najpopularniejszych walentynkowych zwyczajów w Dzień Zakochanych  – poczta walentynkowa, a następnie uczniowie każdej klasy wpisywali swoje imiona w wielkie walentynkowe serca i wykonywali sobie wspólne zdjęcia.

  W tym dniu starali się jeszcze bardziej pokazać ukochanym osobom, jak wielkim uczuciem ich darzą, a Walentynki były takim bodźcem do spontanicznego uśmiechu, podania sobie ręki czy dobrego słowa.

Inne artykuły

03 września 2023

Zapisy na nowy rok szkolny 2023/2024 nadal trwają! Serdecznie zapraszamy do naszych szkół: branżowej, średniej i policealnej. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele interesujących kierunków, przyuczających do zawodu bądź pozwalających zdobyć nowe umiejętności w danej dziedzinie.

31 sierpnia 2023

UWAGA Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 4 września (poniedziałek) 2023 r. na sali gimnastycznej o godz. 10.00 Po uroczystości uczniowie udadzą się na spotkania z wychowawcami klas. Czekamy na Was

29 lipca 2023

Andrzej Miszczyk AWANS realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Z AWANSEM dla uczniów z Ukrainy – zakup wyposażenia komputerowego na potrzeby uczniów – uchodźców z Ukrainy.„Celem projektu jest doposażenie w sprzęt komputerowy dla Prywatnego Technikum AWANS w Jędrzejowie (24 szt. komputerów all-in-one, 12 szt. tabletów graficznych, 1 szt. monitor interaktywny, 1 szt. komputer OPS do […]