„Dzień Pluszowego Misia” z „AWANSEM”

W dniu 24 listopada 2022 r. w Przedszkolu Nr 2 w Pińczowie przy udziale uczniów szkoły „AWANS” zorganizowana została zabawa pod hasłem „Dzień Pluszowego Misia”.

Nasz uczeń Wiktor Ciężar czytał dzieciom bajki natomiast Kacper Kosior w przebraniu Kubusia Puchatka prowadził taneczne pląsy.

Obaj uczniowie uczestniczyli w zabawie ogólnej, w której zadawano zagadki oraz wypełniano kolorowanki. Wśród przedszkolaków dało się zauważyć emocje począwszy od lekkiego przestraszenia do wesołego i głośnego śmiechu.

Obaj uczniowie zostali poproszeni o zorganizowanie zabawy andrzejkowej.

Nie odmówimy.

Inne artykuły

02 czerwca 2023

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie szkół AWANS w Pińczowie odwiedzili jednostkę Państwowej Straży Pożarnej w Pińczowie i dzięki uprzejmości pana Komendanta Powiatowego st. bryg. mgr Jarosława Huka mieli okazję min. zapoznać się ze sprzętem pożarniczym, pojeździć wozem strażackim.               Na koniec wycieczki zjedliśmy pyszne kiełbaski upieczone na strażackim grillu.

24 maja 2023

W dniu 22 maja 2023 r. do szkoły AWANS w Pińczowie w ramach „Dni Otwartej Szkoły” przybyli uczniowie klas ósmych z pińczowskich szkół podstawowych. Zostali zapoznani z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2023/2024, zwiedzali wszystkie pomieszczenia, poznali sprzęt audio-wizualny. Dużym zainteresowaniem cieszył się poczęstunek w postaci wypieków z Piekarni PSS „Społem” w Pińczowie w której […]

23 maja 2023

Dnia 22.05.2023r. uczniowie szkoły Awans w Pińczowie dzięki uprzejmości Stowarzyszenia Integracja Europa- Wschód uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Nasi uczniowie odwiedzili Centrum Nauki Kopernik, gdzie mogli przeprowadzać ciekawe doświadczenia z różnych dziedzin nauki, podziwiali piękno ogrodów Biblioteki Uniwersyteckiej, z której dachów rozciągał się widok na Warszawę oraz Powiśle. Wycieczkę zakończyło zwiedzanie Starego Miasta i zakup […]