„Dzień Pluszowego Misia” z „AWANSEM”

W dniu 24 listopada 2022 r. w Przedszkolu Nr 2 w Pińczowie przy udziale uczniów szkoły „AWANS” zorganizowana została zabawa pod hasłem „Dzień Pluszowego Misia”.

Nasz uczeń Wiktor Ciężar czytał dzieciom bajki natomiast Kacper Kosior w przebraniu Kubusia Puchatka prowadził taneczne pląsy.

Obaj uczniowie uczestniczyli w zabawie ogólnej, w której zadawano zagadki oraz wypełniano kolorowanki. Wśród przedszkolaków dało się zauważyć emocje począwszy od lekkiego przestraszenia do wesołego i głośnego śmiechu.

Obaj uczniowie zostali poproszeni o zorganizowanie zabawy andrzejkowej.

Nie odmówimy.

Inne artykuły

02 grudnia 2022

W szkole „AWANS” w Pińczowie trwa modernizacja i doposażanie w pomoce naukowe klasopracowni nr 11. Pojawiła się nowa biała tablica oraz szklana gablota z akcesoriami do zajęć z logistyki.

01 grudnia 2022

Na kierunkach Technik Logistyk i Technik Informatyk nasi uczniowie zdobywają wiedzę, która pozwoli im odnieść sukces w życiu zawodowym Naukę ułatwia nowoczesne wyposażenie, które stale uzupełniamy aby zapewnić jak najlepsze warunki do rozwoju

28 listopada 2022

Projektować można również makijaże ! Podczas ostatnich zajęć z wizażu uczestniczki tworzyły makijaże na kartach zwanych Face Charts. Takie projektowanie nie tylko służy do zapisania pomysłu na makijaż, ale pobudza wyobraźnię i jest ciekawą zabawą w dobieranie kolorów. A potem było wiele przyjemności z wykonywania makijaży ….