Dzień Chłopaka w AWANSIE w Pińczowie

 

Dzień Chłopaka w Szkole AWANS w Pińczowie

Z okazji Dnia Chłopaka, Szkoła AWANS w Pińczowie zorganizowała ognisko z przepysznymi kiełbaskami. Tego dnia wszyscy uczniowie naszej szkoły mogli nie tylko zjeść smaczne kiełbaski z grilla ale także spędzić wspólny czas razem na świeżym powietrzu. Grillowanie było bardzo udane, co widać na załączonych zdjęciach. Życzymy SOBIE i WAM drodzy uczniowie więcej takich chwil spędzonych razem! Z niecierpliwością czekamy na kolejny DZIEŃ CHŁOPAKA za rok!


Inne artykuły

09 kwietnia 2024

Nauka języka niemieckiego też może być przyjemna 😉 Dzisiaj uczniowie 2 klasy Prywatnego Technikum Awans w Pińczowie Technik logistyk uczestniczyli w zajęciach terenowych języka niemieckiego. Tematem lekcji było znalezienie „skarbu”, którym było pudełko że słodyczami. Uczniowie musieli odnaleźć ukryte słodycze wspomagając się jedynie wskazówkami od nauczyciela kierowanych do nich w języku niemieckim.

27 marca 2024

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, Dyrekcja Szkół Awans w Pińczowie życzy: Zdrowych, Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka i mokrego Dyngusa oraz radośnie spędzonych chwil w rodzinnym gronie.

17 marca 2024

Prowadzimy zapisy na rok szkolny 2024/2025! Nie zwlekaj! Zapisz się do Szkoły Awans i rozwijaj swoją wiedzę oraz umiejętności. Czekamy na Ciebie!