Doposażenie bazy dydaktyczno – szkoleniowej

‼️

📢 NOWOCZESNY PIŃCZOWSKI „AWANS” 🙂📢

Szkoła dla Młodzieży i Dorosłych „AWANS” w Pińczowie nie ustaje w doposażeniu i rozwoju bazy dydaktyczno – szkoleniowej.‼️

📌Pracownia komputerowa wzbogaciła się o nowe monitory 24 calowe wyposażone w kamery video.

📌Wszystkie komputery dostały dodatkową pamięć RAM oraz szybkie dyski SSD.

📌W pracowni znajduje się szybka sieć przewodowa Gigabit Ethernet.

Uczniowie którzy od nowego roku szkolnego rozpoczną naukę w naszej placówce będą pracować na najnowocześniejszym sprzęcie. 🔥🔥🔥

Zapraszamy. 🙂🙂🙂

Inne artykuły

15 maja 2024

15 maja, w Dzień Plastyki, nasze szkoły w Awans w Pińczowie obchodzą wyjątkowe święto sztuki i kreatywności. Jest to czas, w którym uczniowie odkrywają swoje talenty plastyczne. Wyrażają także swoje pasje poprzez malowanie, rzeźbienie, czy też inne formy twórczości. W tym roku postanowiliśmy oddać hołd tradycji oraz współczesnej sztuce, decydując się na malowanie obrazów farbami […]

14 maja 2024

ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Dni Otwarte do Prywatnego Technikum Awans w Pińczowie oraz Prywatnej Branżowej Szkoły I Stopnia Awans w Pińczowie, które odbędą się 21 maja 2024 roku w godzinach 10:00 – 18:00. To wyjątkowa okazja, aby poznać naszą szkołę. A także dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas kierunkach […]

12 maja 2024

Obchody 89. rocznicy śmierci Marszałka Józefa Piłsudskiego w Pińczowie 12 maja 2024 roku, w malowniczym Pińczowie, mieszkańcy oraz goście uczestniczyli w uroczystych obchodach upamiętniających życie i działalność Marszałka Józefa Piłsudskiego. To ważne wydarzenie z okazji 89. rocznicy jego śmierci przypominało o dziedzictwie, odwadze i poświęceniu, które Piłsudski wniósł dla niepodległej Polski. W tym szczególnym dniu, […]