Bezpieczne ferie

W dniu 26 stycznia 2023 r. oficerowie KP Policji w Pińczowie – asp. Damian Stefaniec i Dawid Mucha przeprowadzili prelekcję z młodzieżą Szkół „AWANS” w Pińczowie.

         Spotkanie poświęcone było głównie bezpieczeństwu uczniów w czasie ferii zimowych. Poruszone zostały przy okazji problemy związane z odpowiedzialnością młodocianych za popełniane przewinienia w świetle nowej ustawy.

         Spotkanie zakończyło się udzielaniem odpowiedzi na zadawane pytania.

Inne artykuły

03 września 2023

Zapisy na nowy rok szkolny 2023/2024 nadal trwają! Serdecznie zapraszamy do naszych szkół: branżowej, średniej i policealnej. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele interesujących kierunków, przyuczających do zawodu bądź pozwalających zdobyć nowe umiejętności w danej dziedzinie.

31 sierpnia 2023

UWAGA Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 4 września (poniedziałek) 2023 r. na sali gimnastycznej o godz. 10.00 Po uroczystości uczniowie udadzą się na spotkania z wychowawcami klas. Czekamy na Was

29 lipca 2023

Andrzej Miszczyk AWANS realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Z AWANSEM dla uczniów z Ukrainy – zakup wyposażenia komputerowego na potrzeby uczniów – uchodźców z Ukrainy.„Celem projektu jest doposażenie w sprzęt komputerowy dla Prywatnego Technikum AWANS w Jędrzejowie (24 szt. komputerów all-in-one, 12 szt. tabletów graficznych, 1 szt. monitor interaktywny, 1 szt. komputer OPS do […]